אודות אסם

אסם USA

 

חברת אסם הנה החברה המובילה בתחומה ביצוא מזון כשר מישראל לארצות הברית.


חברת הבת (100% בעלות) בארצות הברית- OSEM USA נחשבת כיום לחברה מספר אחת ביבוא מוצרי מזון מישראל ומפעילה מערך שיווקי מסודר וחזק.

 

השוק היהודי בארצות הברית

מאז ומתמיד ייחסה אסם חשיבות רבה לשוק היהודי בארצות הברית. החברה הכירה בפוטנציאל הרב שיש למותגיה, למוצריה הייחודים, לאיכותם ולכשרויות הגבוהות שלה בקרב אוכלוסייה גדולה ומגוונת זו. בעוד יצרנים אחרים השקיעו את מירב מאמציהם בכיבוש השוק הכללי וזנחו את השוק היהודי, אסם מעולם לא איבדה עניין בשוק זה ושילבה את מאמצי החדירה שלה לשוק היהודי יחד עם המאמצים שעשתה לחדירה בשוק הכללי האמריקאי. מתוך גישה זו ומתוך הבנה כי ניתן להגיע להישגים אמיתים רק עם נוכחות במקום החליטה החברה בשנת 1994 להקים חברת בת בארצות הברית –OSEM USA .

 

התוצאות אכן לא איחרו לבוא: מאז 1994 ועד היום הגדילה OSEM USA את מכירותיה ביותר מפי ארבע וקצב הגידול השנתי עדיין עומד על עשרות אחוזים מדי שנה.

 

מערכת ההפצה

OSEM USA פועלת בארה"ב כיבואן ומפיץ- על. חברות ישראליות אחרות שביקשו להיעזר ב- OSEM USA, מצאו בה פרטנר יעיל ואידיאלי, המכיר את צרכי השוק האמריקאי יחד עם יכולות היצרנים הישראלים.

 

החברה מייבאת, משווקת ומפיצה נכון להיום בארה"ב בנוסף למוצרי אסם ומגדנות הבית גם את מוצרי החברות ויסוצקי, מצות ראשון, מצות כרמל, עינת, קוסקוס מזון, מילוז, פרוגרס, טמפו, בית השיטה, ביגל & בייגל, מנעמים, קריאטיב ונרות מנורהOSEM USA מהווה נכון להיום את הגורם המשמעותי ביותר בשיווק והפצת מוצרי מזון מישראל בארה"ב והיא מגיעה ללמעלה מאלף חנויות עצמאיות ועוד לכ- 3000 סופרמרקטים בכל רחבי ארה"ב.בין הרשתות שאסם מפיצה בהן מוצרים מישראל ניתן למצוא את:Shoprite, Pathmark, Kings, A&P, Waldbaum, Wegman's, Price Chopper, Giant, Albertson's, Ralph's, Smith's, Von's, Safeway, Kroger, Wal-Mart, Publix, Acme, Crown, Fairway, Associated, National Wholesaler's, Food Emporium, Fred Meyers, Fry's, H.E.Butt, Hiller Markets, QFC, Super Fres