אודות אסם

גלידות נסטלה

הצלחה שמשמחת את כולם

הסיפור השמח של גלידות נסטלה יוצא לדרך בשנת 1996.... נסטלה ואוסם רוכשות 50% מסנוקרסט וטנא נגה גלידות, שהיו בבעלות תנובה עד אז, ונותנות את האות לתחילתו של עידן חדש בשוק הגלידות הישראלי.

 

תחילת הדרך

בתחילת הדרך, הקסם הקריר ממשיך לצאת לרחבי הארץ מהמפעלים הותיקים – סנוקרסט בפתח תקווה וטנא נגה בקרית מלאכי. שלוש שנים מאוחר יותר, מוקם מפעל חדש בקרית מלאכי, אשר מאחד לתוכו את שני המפעלים.
כיום גלידות נסטלה נמצאת בבעלותה המלאה והגאה של חברת אוסם, כאשר בחוד החנית המתוק נמצאים המותגים לה קרמריה, אקסטרים וקוקילידה.

כדי להתענג על גלידה כמו שצריך, רצוי לעשות זאת בביסים קטנים, לאט לאט. יחד עם זאת, שוק הגלידות והשלגונים בישראל הוא דינאמי, מתחדש ותחרותי ביותר. לכן, אנחנו בגלידות נסטלה עמלים יום יום כדי להכניס למוצר הקריר והמתוק הזה עוד חידושים, עוד טעמים, עוד מרקמים בהתאם לסטנדרט הבינלאומי של נסטלה בתחום, שמקפידה על איכות מוצריה.

 

לשמח מכל הלב

לנו בנסטלה חשוב, מעל לכול, שהישראלים ייהנו וימצאו שמחה אמיתית בגלידה שלהם. לכן אנחנו מטפחים טעמים מקומיים המתאימים לצרכן הישראלי לצד מותגים בינלאומיים אותם נסטלה מייצרת בכל מפעליה ברחבי העולם – לה קרמרייה ואקסטרים הם המובילים בקטגוריה זו.


הגלידות שלנו

ועכשיו, בואו נעשה קצת סדר בפריזר: מוצרי הגלידה לצריכה ביתית של גלידות נסטלה נחלקים לשלושה סגמנטים: מאגדות, אריזות המכילות מספר יחידות אישיות; השני – גלידות באריזות משפחתיות, והשלישי גלידות פרימיום.

  • מאגדות – מגוון רחב ומתוק במיוחד של טעמים מרגשים ומלאי שמחה:, Extreme בטעמי שוקו וניל עם אגוזים, עוגיות ועוד הפתעות מענגות, Mini Nok Out בטעמים שונים , Crunch Miniוניל, Family box – מאגדות של קוקילידה , אקסטרים שוקו וניל וקראנץ' שוקולד נוגט, מאגדות אבטיח, ויטמינצ'יק, חמשושים, ביסקולידה BIG, רמזור, לימון ואננס, שוקו בננה , פרילי בטעמי תות, יוגורט אננס, מנגו ופסיפלורה ולייט בטעמי שוקו, ריבת חלב ולימון דובדבן ועוד. לאחרונה השיקה נסטלה את סדרת פרילי יוגורט הבריאותית, שילוב של יוגורט עם 30% פרי בטעמי תות ואננס, כמו כן משפחת פרילי מאגדת בתוכה גם פרילי בטעמי פסיפלורה, תות, מנגו.

 

  • אריזות המשפחתיות - נושאת הדגל של גלידות נסטלה בישראל, בולט מותג מפנק במיוחד, שמעלה חיוך במאות אלפי בתים בישראל מדי יום ביומו – לה קרמריה. סדרת לה קרמריה הקלאסית מוצעת באינספור טעמים: תותים בשמנת, שוקו וניל לייט, וניל איטלקי, פיסטוק מוקה, ריבת חלב, שוקו וניל פליק, שוקולד בלגי ווניל קוקילידה . סדרת לה קרמריה סורבה מציעה טעמים מיוחדים ומפתיעים: שוקו וניל פליק פרווה, שוקו פיסטוק פרווה, סורבה אננס לימון וסורבה תות מנגו.
     
  • פרימיום - אותה מובילה - JOYA (ג'ויה). גלידת JOYA הינה גלידת שמנת איכותית, מרכיבים טבעיים בלבד, המכניסה הביתה מגוון מרקמים וטעמים נחשקים :  וניל עם פירות אדומים, וניל עם מייפל ופקאן, שילוב של גלידת וניל עם שברי שוקולד , טראפל שוקולד, וניל משובח, שוקולד עם אגוזים ושוקולד משובח ועוד.

 

מוצרי הילדים

מוצרי הילדים של גלידות נסטלה הינם המובילים בתחומם! אנחנו בנסטלה רוצים להפתיע ולרגש כל שנה מחדש,  בקטגוריה זו מחכה לכם שורה מתוקה טעימה ומפתיעה של מוצרים, שישמחו בקלות כל ילד החל בצורה המיוחדת שלהם וכלה בטעם הנפלא: גומיגם, רולר, חמשושים, בובספוג, אבטיח, פירולו שפריץ ועוד.

 

כשרות

כל המוצרים של גלידות נסטלה מיוצרים תחת כשרות בד"ץ.

 

לעמוד גלידות נסטלה בפייסבוק