אודות אסם

מטרנה

חברת מטרנה נוסדה בשנת 1981 כחברת בת לחברת מוצרי מעברות בע"מ שבבעלות קיבוץ מעברות.

בשנת 1993 הונפקה חברת מוצרי מעבדות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והיום היא חברה ציבורית.
בשנת 2010 מכרה החברה 51% ממניותיה לחברת אסם- נסטלה וכיום היא נקראת מטרנה תעשיות.
החיבור לנסטלה, החברה המובילה בעולם בתחום מזון תינוקות, יאפשר למטרנה להעצים את אחיזתה בשוק, להציע מגוון של מוצרים מתקדם המבוסס על הידע והניסיון הרב של חברת נסטלה.

מוצרי החברה

מאז הקמתה מובילה מטרנה את שוק המזון לתינוקות בישראל והיא בעלת מגוון המוצרים הרחב ביותר בתחום הכולל: תחליפי חלב, תחליפי חלב בכשרות מהודרת, דייסות, ביסקוויטים לתינוקות, פסטות לתינוקות, משקאות חלב מועשרים בטעמים לילדים מגיל 2.5 ועוד.
החברה מעסיקה כ-120 עובדים, ביניהם אנשי פיתוח, יצור ואריזה, שיווק, תעמולה רפואית, ושירות לקוחות. החברה ממוקמת באזור עמק חפר.

 

לסיור וירטואלי במפעל מטרנה

 

איכות ובקרה

מטרנה, הינה החברה היחידה המייצרת את מוצריה בישראל בפיקוח ישיר ומתמיד לאורך כל תהליך הייצור. החל מחומרי הגלם, דרך תהליכי הייצור וכלה במוצרים המוגמרים.
מטרנה עומדת בביקורות שוטפות של 5 מעבדות חיצונית ובתקנים המחמירים ביותר בעולם למערכת האיכות (HAccP, GMP) כאשר כל הפורמולות עומדות בתקנים הבינלאומיים* ( EEC ,CODEX).

 

פיתוח

מטרנה פועלת ממעבדות טכנולוגיות משוכללות ומעסיקה צוות מיומן של מדענים, מהנדסי מזון, כימאים ביולוגיים ודיאטנים העובדים בשיתוף עם מרכזי פיתוח נוספים בארץ ובחו"ל, במטרה להמשיך ולהעניק לצרכן את המוצרים החדשנים והמתקדמים ביותר בתחום תזונת התינוק.

 

ייצור ואריזה

במערך הייצור והאריזה נצבר ידע רב המבוסס על כ 25 שנות ניסיון. אנשי מקצוע מלווים את כל תהליכי היצור ובקרת האיכות הקפדנית של המעבדה המקצועית מבטיחים איכות מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.
המפעל עומד בתקן 9001 ISO ותקן תנאי הייצור הנאותים G.M.P וכן עומד בשורה אחת עם מפעלים המובילים בעולם.

 

תעמולה רפואית

כחברה המובילה בישראל, רכשה מטרנה מומחיות בתחום תזונת התינוקות במשך שנים של מחקר וניסיון בהזנת למעלה מ 2,000,000 תינוקות בישראל.
למטרנה צוות נציגות רפואיות שנמצאות בקשר רציף עם רופאי הילדים וטיפות החלב ברחבי הארץ. מטרנה מספקת מידע לצוות הרפואי בנושאים שונים בתזונת תינוקות, מציגה מחקרים מדעיים מן הארץ ומהעולם ומעדכנת על מוצריה, תוך הדגשת יתרונות ההנקה לתינוק כתזונה מיטבית .
קשר זה מסייע לצוות הרפואי להיות מעודכנים up to date בבואם לספק מענה לדרישות ושאלות ההורים המתעניינים בתזונה הטובה ביותר לתינוקם.

 

מוקד ייעוץ ושירות ללקוחות

מטרנה רואה עצמה מחויבת לשרת את לקוחותיה לא רק באמצעות מוצריה המתקדמים אלא גם בייעוץ מקצועי ובליווי אישי. מוקד השירות הטלפוני של מטרנה מאויש על ידי יועצות תזונה של מטרנה בעלות מידע בתחומים רבים ומגוונים. עובדות המוקד מספקות מענה לפונים בשאלות בנושאי תזונה והתפתחות הילד ואף מייעצות בנושא הנקה.

 

ייצוא לחו"ל

מטרנה מייצאת מגוון תחליפים ודייסות בכשרות גבוהה למדינות רבות ביניהן: ארה"ב, קנדה, צרפת, אנגליה ובלגיה.