אודות אסם

מפעל בונז'ור

חברת בונז'ור הוקמה בשנת 1986 והיא החברה המובילה בתחום המאפה הטרי בישראל. בשנת 1990 החדירה בונז'ור לישראל את הבאגט לראשונה ומאז בונז'ור מזוהה עם הבאגט בתפיסת הציבור הישראלי.
במהלך השנים התרחב קו המוצרים של בונז'ור וכיום היא מייצרת ומשווקת מגוון עשיר של כ- 200 מוצרים ובהם לחמים, לחמניות, בגטים, מאפים מתוקים ומלוחים, עוגות ועוגיות ועוד.

 

המאפים הטריים ביותר

המאפים נאפים ונמכרים טריים בנקודות המאפה בסופרמרקטים, בבתי מאפה, מסעדות ובתי מלון ובכך מובטח טעמם המצוין. מוצרי בונז'ור נבחנים ומנצחים במבחני טעימה מול המתחרים באופן תדיר. בונז'ור משקיעה מיליוני שקלים בשנה בקווי הייצור במפעל ובציוד האפייה אצל לקוחותיה ומשתמשת בחומרי הגלם הטובים ביותר בתהליך ייצור קפדני במיוחד ,על מנת לאפשר לצרכן ליהנות ממאפים חמים, טריים וטעימים בעלי איכות גבוהה וקבועה. בכך שומרת בונז'ור על מעמדה כמותג מוביל ובפער גדול בתחום המאפה הטרי בישראל.

 

מפעל בונז'ור בקרית גת

בשנת 2006 הקימה בונז'ור מפעל חדש בקריית גת, ובשנת 2007 נרכשה החברה על ידי קבוצת אסם נסטלה העולמית. רכישה זו העמידה את בונז'ור בחזית הידע והטכנולוגיה המוענקות לה על ידי חברות האם המובילות את תחום המזון בארץ ובעולם. מרבית עובדי המפעל הם תושבי האזור בכלל וקריית גת בפרט, בהתאמה למחויבותה המוצהרת של קבוצת אסם להגדלת מקורות התעסוקה בפריפריה.

 

לאתר בונז'ור