נסטלה פרופשיונל

מחדר אוכל למסעדה

 

בקיבוץ של פעם, חדר האוכל היה מרכז ההתרחשות החברתית והתרבותית. מי חשב לאכול בחדר? התמורות שחלו בעשורים האחרונים בחברה הישראלית הביאו לשינוי סדרי החיים בקיבוץ. ענף המזון בקיבוץ עובר בשנים האחרונות מתיחת פנים.

 

כ-75% מהקיבוצים עוברים תהליכי הפרטה. גם חדר האוכל, מרכז החיים וההוויה השיתופית, עובר שינוי: הארוחה בחדר האוכל כרוכה בתשלום ואינה מובנת מאליה.
ענף המזון המופרט מתמודד עם קושי קריטי לחזות כמה ארוחות יאכלו היום בחדר האוכל, עם ניסיון מתמשך לעמוד ביעדי התקציב שהוגדר על ידי הקהילה ועם הצורך לשמור על רמת שביעות רצון שתביא את החברים לאכול בחדר האוכל.
המפתח להצלחה בניהול כל עסק, ובפרט עסק בשינוי, הוא הבנת צרכי הלקוחות. ההתייחסות לחברים כלקוחות וניהול הענף תוך הכרות עם צרכיהם הוא שיסייע לך, מנהל ענף המזון, להצליח.


כשותפים מקצועיים ומובילי השוק המקצועי, הכנו עבורכם באסם נסטלה פרופשיונל מדריך נבוכים לניהול ענף המזון בעידן ההפרטה. במדריך להפעלת חדר האוכל המודרני בקיבוץ תוכלו למצוא שמונה פרקים בהם תוצאות סקרים שערכה אסם נסטלה פרופשיונל לאחרונה, על מנת להבין טוב יותר את לקוחות חדר האוכל ואת הסיבות שגורמות לסועדים לבוא לחדר האוכל או להישאר בחוץ. החוברת מאגדת כלים, רעיונות והצעות לשינויים בחדר האוכל לאור ההבנה הנלמדת מן הסקרים.

 

קרא את המאמר המלא