חזון וערכים

מצוינות

מצוינות

להיות הטובים ביותר בכל רגע ואף פעם לא להסתפק בפחות מכך, לבצע כל פרט בכל תהליך, בשלמות ובעליונות, לקבוע סטנדרטים חדשים וגבוהים יותר, שוב ושוב – כל אלו מניעים את העובדים בקבוצת אסם בכל רגע של היום.

“סטנדרט אסם” יהפוך להיות מושג מבדיל וייחודי בכל תחומי המזון, השיווק והצרכנות ויבטא יותר מהכל את מחוייבותה של אסם למצוינות, תמיד.

ישראליות

ישראליות

ההיסטוריה של אסם והשלבים בהתפתחותה, שזורים בקשר ישיר והדוק עם צמיחתה של מדינת ישראל כולה. החום, האנושיות, הסולידריות והאומץ הישראלים, כל אלו הם אבני דרך בקבוצת אסם.

קבוצת אסם – היא הישראליות הכי ישראלית שיש: הבמבה והביסלי של אסם, החומוס של צבר, ההמצאה הישראלית הקרויה טבעול, המפעלים המרושתים בכל הארץ.

וכאשר הישראליות של קבוצת אסם מתחברת עם העוצמה הבינלאומית של נסטלה, הן הופכות יחדיו לבלתי מנוצחות.

שותפות

שותפות

לדעת להוביל ולהנהיג, אך גם לדעת מתי לוותר ולהתפשר, אלו התנאים לשותפות אמיתית, כזו שאנו באסם שוקדים כל הזמן על יישומה.

שותפות שכזו חיונית לכל ארגון. בכל העולם ארגונים מצליחים הם ארגונים בהם כולם פועלים ביחד למען מטרה משותפת. כי אין תחליף להפריה הדדית של ה”ביחד” באסם.

תשוקה להוביל ולנצח

תשוקה להוביל ולנצח

הלהיטות, המרץ, הנלהבות, כוח הרצון והתשוקה הבוערת, שלא נחלשת לרגע בקרב עובדי אסם, תמיד להגיע למקום הראשון – ולעולם לא להסתפק בפחות מכך.

יוזמה

יוזמה

לקחת רעיון, להאמין בו ולעשות הכל כדי לדחוף אותו קדימה ולראות אותו רוקם עור וגידים. זה מה ששומר על קבוצת אסם בקדמת החדשנות של חברות המזון.

כל עובד בקבוצת אסם יודע כי רעיון טוב, בשילוב של תעוזה, סקרנות, להיטות ומרץ, יוכל להמריא לשיאים בהם רק השמיים הם הגבול. ללכת עד הסוף – ואז להתקדם עוד קצת.

יושרה

יושרה

יושר אישי, נאמנות חסרת פשרות לעקרונות, יישום עקבי ושיטתי של מדיניות הוגנת, שמירה על הקודים האתיים החיוניים לכולנו, שקיפות מתמדת ורדיפה מוחלטת אחר האמת לאמיתה: כל אלו הן חוט השדרה של קבוצת אסם.

קבוצת אסם שקופה, אמינה, הוגנת, אמיתית – כלפי השותפים העסקיים שלה, כלפי הספקים שלה, וקודם כל ולפני הכל: כלפי הצרכנים שלה.