מטרנה

מטרנה

חברת מטרנה נוסדה בשנת 1981 כחברת-בת לחברת "מוצרי מעברות בע"מ" שבבעלות קיבוץ מעברות.
בשנת 1993 הונפקה חברת מוצרי מעבדות בבורסה לניירות ערך בתל אביב וכיום היא חברה ציבורית.
בשנת 2010 מכרה החברה 51% ממניותיה לחברת אסם-נסטלה וכיום היא נקראת מטרנה תעשיות.
החיבור לנסטלה, החברה המובילה בעולם בתחום מזון תינוקות, מאפשר למטרנה להעצים את אחיזתה בשוק, להציע מגוון של מוצרים מתקדמים המבוססים על הידע והניסיון הרב של חברת נסטלה.

מוצרי החברה
מאז הקמתה מובילה מטרנה את שוק מזון התינוקות בישראל והיא בעלת מגוון המוצרים הרחב ביותר בתחום הכולל: תחליפי חלב, תחליפי חלב בכשרות מהודרת, דייסות, ביסקוויטים לתינוקות, פסטה לתינוקות, משקאות חלב מועשרים בטעמים לילדים מגיל שנתיים ועוד.
החברה ממוקמת בעמק חפר ומעסיקה אנשי פיתוח, יצור ואריזה, שיווק, הסברה רפואית ושירות לקוחות.

איכות ובקרה
מטרנה, חברת מזון התינוקות המובילה בישראל, מייצרת בישראל, בפיקוח ישיר ומתמיד של צוות מדענים ומדעניות שבריאות התינוקות חשובה להם יותר מכל. תרכובות מזון לתינוקות של מטרנה עומדות בביקורות שוטפות למערכת האיכות ולמערכת מניעת סיכונים בריאותיים לתינוקות (HACCP).
מערכות הייצור, האריזה, המעבדה ובקרת האיכות עובדות עפ"י תקני GMP בינלאומיים הספציפיים לתרכובות מזון לתינוקות.
תרכובות המזון לתינוקות של מטרנה עומדות בדרישות התקנים הבינלאומיים ומשרד הבריאות למזון תינוקות.

פיתוח
מטרנה פועלת ממעבדות טכנולוגיות משוכללות ומעסיקה צוות מיומן של מדענים, מהנדסי מזון, כימאים ביולוגיים ודיאטנים העובדים בשיתוף עם מרכזי פיתוח נוספים בארץ ובחו"ל, במטרה להעניק לצרכן את המוצרים החדשנים והמתקדמים ביותר בתחום תזונת התינוק.

ייצור ואריזה
במערך הייצור והאריזה נצבר ידע רב המבוסס על מעל ל-30 שנות ניסיון. אנשי המקצוע המלווים את כל תהליכי היצור ובקרת האיכות הקפדנית של המעבדה המקצועית מבטיחים איכות מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.
המפעל עומד בתקן 9001 ISO ובתקן תנאי הייצור הנאותים G.M.P ונמצא בשורה אחת עם מפעלים מובילים בעולם.

הסברה רפואית
כחברה המובילה בישראל צברה מטרנה מומחיות בתחום תזונת התינוקות בעקבות שנים של מחקר והזנה של למעלה מ-2,000,000 תינוקות בישראל.
מטרנה מספקת מידע לצוות הרפואי בנושאים שונים בתחום תזונת תינוקות, מציגה מחקרים מדעיים מן הארץ ומהעולם ומעדכנת על מוצריה, תוך הדגשת יתרונות ההנקה לתינוק כתזונה מיטבית .
קשר זה מסייע לצוות הרפואי להיות מעודכנים בבואם לספק מענה לדרישות ולשאלות הורים המתעניינים בתזונה הטובה ביותר לתינוקם.

המרכז לייעוץ תזונתי
מטרנה רואה עצמה מחויבת לשרת את לקוחותיה לא רק באמצעות מוצריה המתקדמים, אלא גם בייעוץ מקצועי ובליווי אישי. במרכז לייעוץ תזונתי עומד לרשות הלקוחות צוות יועצות בעלות ידע בתחומים רבים ומגוונים. יועצות המרכז מספקות מענה לפונים בשאלות בנושאי תזונה בהריון, תזונה בהנקה ותזונת התינוק.

אתר מטרנה

פייסבוק מטרנה

יוטיוב מטרנה