גלידות נסטלה

גלידות נסטלה

הצלחה שמשמחת את כולם הסיפור השמח של גלידות נסטלה מתחיל בשנת 1996. נסטלה ואסם רוכשות 50% מסנוקרסט וטנא נגה גלידות, שהיו בבעלות תנובה עד אז, ונותנות את האות לתחילתו של עידן חדש בשוק הגלידות הישראלי. תחילת הדרך בשנים הראשונות הקסם הקריר ממשיך לצאת לרחבי הארץ מהמפעלים הותיקים – סנוקרסט בפתח תקווה וטנא נגה בקרית מלאכי. שלוש שנים מאוחר יותר מוקם מפעל חדש בקרית מלאכי, אשר מאחד לתוכו את שני המפעלים. כיום גלידות נסטלה נמצאת בבעלותה המלאה והגאה של חברת אסם, כאשר בחוד החנית המתוקה נמצאים המותגים לה קרמריה, ג'ויה, אקסטרים וקוקילידה. שוק הגלידות והשלגונים בישראל הוא דינאמי, מתחדש ותחרותי ביותר. לכן, אנחנו בגלידות נסטלה עמלים יום יום כדי להכניס למוצר הקריר והמתוק הזה עוד חידושים, עוד טעמים ועוד מרקמים בהתאם לסטנדרט הבינלאומי של נסטלה, המקפידה על איכות מוצריה.
לנו בנסטלה חשוב, מעל לכל, שהישראלים ייהנו וימצאו שמחה אמיתית בגלידה שלהם. לכן אנו מטפחים טעמים מקומיים המתאימים לצרכן הישראלי לצד מותגים בינלאומיים אותם נסטלה מייצרת בכל מפעליה ברחבי העולם כגון קיט קט סמרטיס וקראנץ'.

הגלידות שלנו

בואו נעשה קצת סדר בפריזר: מוצרי הגלידה של גלידות נסטלה נחלקים לשתי קבוצות: גלידות לצריכה ביתית וגלידות לצריכה מחוץ לבית.

גלידות לצריכה ביתית

• גלידות משפחתיות – נושאת הדגל של גלידות נסטלה, עם מותג מפנק במיוחד שמעלה חיוך על מאות אלפי פרצופים בישראל מדי יום – לה קרמריה. סדרת לה קרמריה הקלאסית מוצעת במגוון רחב של טעמים.

• מאגדות– מגוון רחב ומתוק במיוחד של טעמים מרגשים ומלאי שמחה במגוון מותגים אהובים, וסדרת הלייט של גלידות נסטלה עם כמות קלוריות נמוכה בכל שלגון המתאימים גם לצרכנים סכרתיים.

• גלידות פרימיום – את קטגוריית גלידות הפרימיום מובילה גלידת JOYA – גלידת שמנת איכותית, המכניסה הביתה מגוון מרקמים וטעמים נחשקים: וניל עם פירות אדומים, וניל עם מייפל ופקאן, שילוב של גלידת וניל עם שברי שוקולד, טראפל שוקולד, וניל משובח, שוקולד עם אגוזים ושוקולד משובח ועוד.

גלידות לצריכה מחוץ לבית

• מוצרי הילדים – הינם המובילים בתחומם ונוצרים מתוך רצון להפתיע ולרגש כל שנה מחדש. בקטגוריה זו מחכה לכם שורה מתוקה, טעימה ומפתיעה של מוצרים שישמחו בקלות כל ילד, עם צורות וטעמים נפלאים: גומיגם, רולר, חמשושים, בובספוג, אבטיח, שלגון סמרטיס ושלגונים בתוספת בובות מפתיעות ומרגשות.

• מוצרי הפרימיום – לאוהבי גלידת השמנת והשלגונים המפנקים במיוחד גלידות נסטלה מציעה את סדרת ג'ויה סטיק במגוון טעמים, כמו כן ג'ויה סולו, גלידת סנדביץ מפנקת עם גלידת שמנת וניל מצופה בשוקולד חלב עשיר ומשובח לחוויה בלתי נשכחת. ועוד ועוד… סדרת טילוני אקסטרים, פרילי סדרת הפרי של נסטלה במגוון טעמים, קוקילידה הגלידה הנמכרת ביותר בישראל ועוד מוצרים מפנקים וטעימים שיקררו לכם את הקיץ וימלאו אותכם בשמחה.

כשרות

מוצרי גלידות נסטלה מיוצרים תחת כשרות בד"צ (למעט גלידת קיט קט וסמרטיס).