אסם-נסטלה

כשאת/ה חלק מקבוצה בינלאומית, את/ה נהנה/ת מיתרונות ברורים, כגון – שימוש בכלים מקצועיים מהמובילים בעולם, השתתפות בפרויקטים גלובאליים, התנסות במתודולוגיות מתקדמות והזדמנויות קידום בינלאומיות. את כל אלו ועוד אסם-נסטלה יכולה להבטיח לך.

בתחילת שנות ה-90, החלה שותפות אסטרטגית בין קבוצת אסם לבין קונצרן המזון המוביל בעולם – נסטלה. השותפות של נסטלה בקבוצת אסם, היוותה מפגן של אמון ביכולות הניהול והתפעול של החברה, אך מעבר לזה, גם טמנה בחובה את קידומה של קבוצת אסם לאופקים חדשים – כולל בתחומי הפיתוח המקצועי של כלל עובדיה.

החיבור עם נסטלה היווה פריצת דרך אדירה. הוא פתח שער לפעילות עסקית רחבת היקף, לצד העשרת הידע במגוון תחומים – החל מטכנולוגיות מתקדמות, דרך כלכלה, ניהול ופיננסים וכלה בשיווק. בד בבד, גם קבע סטנדרטים חדשים של איכות ומצוינות והנהיג דפוסי עבודה מתקדמים, שהציבו את אסם לא רק בחזית תעשיית המזון הישראלית, אלא בשורה הראשונה של יצרניות המזון העולמיות.

כיום, אסם-נסטלה על שלל מפעליה ואתריה, הכוללים אתרי ייצור ברחבי הארץ ובעולם, יכולה להציע לעובדיה קידום מקצועי במעלה הסולם במספר חברות שונות, ניוד רוחבי להעמקת הידע והניסיון והעתקת עובדים לאתרים מעבר לים. פתאום קריירה משגשגת מעבר לים, לא נראית כחלום רחוק.

בואו גם אתם לצמוח בבית של אסם – בארץ ובעולם.