תהליכי קידום וקריירה

צוות העובדים שלנו הוא הבסיס להצלחת קבוצת אסם וככזה, יש לטפחו, לקדמו ולהעניק לו סביבת עבודה שתאפשר לו לצמוח.

לכל עובד/ת בקבוצת אסם ניתנים ההזדמנות והכלים לצמוח ולמצות את מירב הפוטנציאל האישי והמקצועי הטמון בו/ה. עובדי הקבוצה זוכים להכשרה, הדרכה וליווי מקצועי . לראיה – שדרת הניהול בחברה מורכבת  ברובה מעובדים שהחלו בה את דרכם וטיפסו במעלה סולם הדרגות והתפקידים.

כך מהווה אסם בית ספר מקצועי וניהולי מהטובים בארץ.

אסם שוקדת על גיוס אנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק ומקפידה לדאוג לטיפוחם, להעשרת  הידע המקצועי שלהם, לסביבת עבודה ראויה ולהשקעת משאבים רבים בקידומם ורווחתם.

אנו מצפים מעובדינו להיות סקרנים, מעורבים, רחבי אופקים, אכפתיים ויוזמים – כי רק כך יוכלו לחוש את הלב הפועם של החברה, לצפות מראש הזדמנויות ומכשולים ולספק פתרונות שיבטיחו את המשך שגשוגה.

לצד זאת, אנו בחברת אסם מטפחים תרבות של למידה, התורמת הן לעובד/ת, שמקבל/ת את הכלים הנכונים לעבודה מקצועית וממוקדת יותר, והן לחברה שמקבלת בתמורה להשקעתה עבודה יעילה ואיכותית שמקדמת את החברה ומובילה אותה ליעדיה.

שוקדים על פיתוח עובדים והכשרות מקצועיות.

אנו משקיעים בהתפתחות המקצועית והאישית של אנשינו ומיישמים תוכניות הכשרה והדרכה רבות, במגוון תחומים מקצועיים וניהוליים. תוכניות אלו מיועדות לכל עובדי הארגון, אך בד בבד מותאמות באופן אישי לכל עובד/ת עפ"י צרכיו/ה האישיים ומסלול הקריירה הייחודי שלו/ה.

אסם מתאפיינת בגמישות ופתיחות ארגונית המאפשרת לעובדיה להתפתח באופן הטוב ביותר עבורם, עם מסלולי קריירה אשר מותאמים לשאיפות המקצועיות של כל עובד/ת ולצרכי הארגון יחדיו.

בואו גם אתם לצמוח בבית של אסם.